Doktorlar

Ana Sayfa / Doktorlar

Op. Dr. Turhan Karalar

  • Doğum Yeri ve Tarihi Silivri / 1963
  • Avcılar Hospital'de Göreve Başlama 2003
  • Bildiği Yabancı Diller İngilizce
  • Telefon 444 2 999
  • E-Posta sizidinliyoruz@avcilarhospital.com
Op. Dr.  Turhan Karalar

Op. Dr. Turhan Karalar

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Diploma Aldığı Üniversite:

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi / 1991

 

Uzmanlık Alanları:

Beyin ve Sinir Cerrahisi

 

Uzmanlık Aldığı Kurumlar:

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Nöroşirurji A.B.D. 2001

Edirne Devlet Hastanesi

 

Daha Önce Çalıştığı Kurumlar:

Doğan Hastanesi

Tem Hospital

Kent Hastanesi

 

Üye Olduğu Kurumlar:

Türk Tabipler Birliği

Türk Nöroşirurji Derneği

 

Özellikli Tedavi Alanları:

Bel ve Boyun Cerrahisi

Omurga Cerrahisi

Spinal Cerrahi


Sağlık Üzerine Yazdığı Makaleler:

Bağlı Olduğu Birimler


Doktor Hakkındaki Yorumlar

Aysel Sönmez - 15 Şubat 2020
Turhan Bey mükemmel bir doktor. Ameliyatım başarılı geçti ve psikolojik olarak da kendimi çok iyi hissettirdi. Güler yüzü, pozitif enerjisi ile daha çabuk iyileşmemi sağladı. Öncesinde 7-8 farklı doktora gitmiştim. Yaşımdan ve kalbimde stent olmasından dolayı riskli olduğu için ameliyatımı yapmamışlardı. Turhan Bey muayeneye gittiğim gün kendinden emin bir şekilde " ben bu ameliyatı yaoarım" dedi ve bir kaç saat sonra ameliyata alındım. Kendisine beni ağrılarımdan kurtardığı ve yeniden günlük aktivitelerimi yapabilmemi sağladığı için çok teşekkür ediyor, meslek hayatında başarılarının çok uzun yıllar devanını diliyorum.
ALİ GENÇKURT - 21 Ocak 2020
Turhan hocamla 2017 yılında tanıştık.yardım sever ve beyefendiliği ile kendimize güvenımız geldi.teşhis doğru tedavi doğru ve aldığımız sonuçda doğru. Hocamızın ellerine sağlık
Abdulkadir Oyman - 05 Aralık 2019
2013 yılında şiddetli bel ağrısından dolayı yolumuz kesişti Turhan hocamla o günlerde yaşadığım ağrı tarif edilemezdi kendisi bir ameliyat gerçekleştirdi çok şükür ağrı sızı kalmadı o günden beri her aklıma geldiğinde dua ediyorum kendisine. Saygılar hocam.
RECEP ÇIRAKOĞLU - 29 Ağustos 2019
tam bir istanbul beyefendisi.tereddüt etmeden tüm dostlarıma şiddetle tavsiye ediyorum.1,5 yıl önce bel fıtığı ameliyatı oldum.şu an maratonlara ve koşulara katlıyorum.iş ve özel hayatıma sağlıklı ve kaliteli bir şekilde devam ediyorum.
ÖNER COĞUL - 09 Ağustos 2019
ameliyatlık fel fıtığı teşhisi ile iki büklüm kendisine gittim ne kadar ilgili güler yüzlüydü anlatamam bizim ülkemizde bu tip bir doktora rastlamak gerçekten çok zor saolsun 3 gün içerisinde beni eski halime kavuşturdu kendisini gönül rahatlığı ile tüm hastalara tavsiye edebilirim umarım sorunlarımı kökten çözümüne ulaştırır
Serhat Kenez - 09 Temmuz 2019
Hayatta tanıdığım ennn mükemmel doktor.Yıllar önce eşimin kafasında ur var demişlerdi ve tanışmıştık çok şükür bir şey yokmuş.Ne zaman ihtiyaç duysak güler yüzüyle muhteşem hekimliliğiyle karşılası bizi.Allah sizden bin kere razı olsun hep ailemizden biri gibisiniz bizim için gülen yüzünüz hiç solmasın inşallah. (Hasan Çınar Kenez)
ELİF - 06 Mayıs 2019
Anlatacak ifade edebilecek ne kelime ne de cümle kurabiliyorum. Hepsi yetersiz kalıyor...İyi ki tanımışım iyi ki kendimi size emanet etmişim. Kabus gibi şiddetli ağrılarla geçen günlerime sihirli elleriyle sevgi dolu yüreğiyle başarılı ameliyatıyla yeniden dünyaya gelmiş gibi hissettiren sevgili Turhan KARALAR hocam iyi ki varsınız...Elleriniz dert görmesin sağlık mutluluk hep başucunuzda olsun. Teşekkürler.
Ferihan yılmaz - 25 Nisan 2019
Ferihan yılmaz 04 25 2019 2 ay önce bel fıtığından ameliyat oldum turhan hocama çok teşekkür ediyorum ilgili bir doktor benim anlayacağım dilden bilgilendirip rahatlatıyor insanı ayrıca bana sormak istediğiniz bir şey olursa her zaman arayabilirsiniz diyor iyiki sizi tanımışım sayın hocam yolunuz açık olsun çünkü samimiyet malesef çok nadir insanlarda bulunuyor siz o nadir insanlardansınız.
Ferihan yılmaz - 25 Nisan 2019
2 ay önce bel fıtığından ameliyat oldum turhan hocama çok teşekkür ediyorum ilgili bir doktor benim anlayacağım dildeb anlatayır ve hastasının psikolojisine önem veriyor beni herzaman arayabilirsiniz kafaniza takılan bir şey olursa diyor çok teşekkür ederim sayın hocam yolunuz açık olsun iyiki sizi tanımışım çünkü samimiyet malesef çok nadir insanlarda bulunuyor.
emine ünver - 16 Kasım 2018
Boyun fıtığı nedeniyle bitmek bilmeyen ağrılarımdan dolayı başvurdum Turhan hocama. Öncelikle beni ayrıntılı olarak bilgilendirdi. Birçok hekimin yapmadığını şeydi bu. İlk dikkatimi çeken bu olmuştu. Gerekli ilaçlarla tedavimi düzenleyerek boyunluk verdi ve çok uzun zaman ayırdı. Anlayacağım bir dilde beni bilgilendirdi. İlgisinden tavrından çok ama çok memnun kaldım. Daha önce gittiğim hiçbir doktordan bu kadar memnun kalmamıştım. Bir kaç doktor ameliyat dedi bende birçok kişiden kendisini duyd
Gülistan Demirci - 31 Ağustos 2018
Turhan hocam tam 5 yıl önce bel fıtığı ameliyatımı yapmıştı, hala şükrediyorum kendisine iyi ki tanıştım kendisiyle. İnanılmazz tatlı, kibar , mükemmel bir insan, çevremdeki herkese tavsiye ediyorum gönül rahatlığıyla gidebiliirsiniz,hocam sizi seviyoruumm:) sağlıcakla kalın :)
Duran - 25 Temmuz 2018
Ne zaman kafama takılan bir sorun olsa rahatsizligimla alakalı hic çekinmeden ararim yada hastaneye giderim.çok güler yüzlü bir doktor.ben boyle iyi bir doktor görmedim.
Cevat - 25 Temmuz 2018
Belçika yaşıyorum ve 5 tane uzman doktorlara gitmemize ramen sonuç alamadık, hiçbiri Turhan hocanın tırnağı olamaz, sıkıntıyı anında tesbit etmesi, detaylı iza ederek anlatması, bizi rahatlatması/güvence vermesi ve en önemlisi insanca davranması bizi şoke etti. Insanın hasta olması geliyor ;-) hocam doğru yoldasınız, Allah yolunuzu açık etsin... cevat nerovalı
ibrahim ibram - 07 Temmuz 2018
Turhan hocamı anlatacak yeterli kelimeleri bulamıyorum.Öncelikle İNSAN olarak MÜKEMMEL BİRİ.Yıllardır bana,aileme ve tavsiye ettiğim tüm dostlarıma,sorunlarımıza çare oldu.Hastalarına ticari meta değilde insan olarak yaklaşıyor.İyi ki onu tanımışım.Seni seviyoruz Turhan hocam.
Alaattin - 08 Mart 2018
Bu dünyada en güvenilir canım Dr turhan abimin tıp üzerini herkesin güvenmesini isterim amaliyatlarını gözleri kapalı girsinler bütün hastaları rahatlıkla güvenebilirler saygılarımla canım abim Allah'a emanet ol

Doktor Hakkındaki Görüşünüz:

...

444 2 999